Matbaa

Kurumsal kimlik tüm profesyonel firmanın olmassa olmazıdır. Firmanızın karşı tarafta uyandırdığı ilk izlenimler kurumsal kimliğinize doğru orantılıdır. Matsaş olarak ihtiyacınız olan tüm kurumsal kimlik çalışmalarınızda süreklilik ve sabit kalite garantisiyle çözümler sunuyoruz.

Logo çalışması, kartvizit, antetli kağıt, zarf, cepli dosya, sunum dosyası; kısacası markanızın olduğu tüm kurum dokümanlarınız için eşsiz tasarımlarımızla sürdürülebilir renk ve malzeme garantisiyle üretim yapıyoruz.

Dergiler işinizi en detaylı haliyle anlatabileceğiniz ürünlerdir. Bu baskılarda kurum kimliğinizi anlatabileceğiniz gibi tek bir projenize odaklanmış özel bir çalışma da yaptırabilirsiniz.

Baskı sonrası mücellit uygulamalarınızla kataloglarınızın tüm özel uygulamaları kendi bünyemizede yapılmaktadır. Tel dikiş, omega dikiş, spiral cilt, amerikan cilt, selefon, kısmi lak, gofre ve varak uygulamalı üretebileciğimiz kataloglarınız uzun ömürlü ve taklit edilemez bir yapıya sahip olacaktır. Detaylı bilgi için iletişim sayfamıza gidebilirsiniz.

Afişler geçmişten günümüze kampanya ve tanıtımların duyurulduğu en klasik yöntemdir. Bu uygulamadaki farkımız hızımız ve dağıtımımızdır. Tek çeşit binlerce afişi tek nokta teslimat yapabilirken önemli olan bin çeşit afişi bin farklı noktaya istenilen adetlerde eksiksiz ulaştırabilmektir.

70×100 cm’ye kadar tüm afişlerinizde bölge veya bayii dağılımına göre istenilen koruyucu kargo paketleme özelliklerinde 7/24 üretim yapıyoruz. Firmamız hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim sayfasından bizimle iletişime geçiniz.